Kommenteeri

Kristel Kruustük: kokkuhoidev ja tugev tiim annab investoritele kindluse

NULA inspiratsioonipäeval jagas tarkvara testimise platvormi Testlio asutaja Kristel Kruustük lugusid ja tähelepanekuid oma ettevõtte käivitamise teekonnalt. Kristeli vahetust ja meeleolukast esinemisest jäid kõlama mõned mõtted, mida nüüd jagame.

Kristel Kruustük NULA inspiratsiooniüritusel Erinevate Tubade Klubis
  • ülikoolis on võimalik kõike uuesti õppida, isegi matemaatikaga võib sõbraks saada alles ülikoolis;
  • suhtle ja tutvu aktiivselt oma valdkonna inimestega, et nende kogemustest õppida;
  • Testlio sai alguse taipamisest, et turul on kindel nišš katmata - puudus platvorm, kus tasustatakse testijaid ajapõhiselt. Kristeli soov oli, et testijad ei konkureeriks omavahel, vaid teeks koostööd kliendile parima tulemuse saavutamiseks;
  • edu aluseks on tugev tiim, keda tuleb ka investoritele tutvustada. Idee võib muutuda, aga tugeva tiimiga on võimalik läbi minna nii tulest kui veest;
  • kuigi ettevõtluses tuleb pidevalt tegeleda probleemide lahendamisega, siis aja jooksul on muutunud Kristeli suhtumine probleemidesse – iga probleem on võimalus midagi paremini ära teha;
  • Kristel on endiselt jäänud truuks oma testija-teekonna alguses sõnastatud ambitsioonile - soov saada kõige paremaks testijaks maailmas ning arendada kõige ägedam tarkvara testijate platvorm.

Kristel on oma pühendumuse, järjekindluse ja sisemise sädeme poolest inspireeriv eeskuju kõigile alustavatele ettevõtjatele, eriti aga naistele.

Kristeli esinemist saad järelvaadata siin:Kui sinul on idee mõne uue ühiskondliku algatuse käivitamiseks, siis NULA inkubaator pakub sulle sisuka arenguprogrammi, viimase peal mentorid ja võimaluse saada 25 000 eurot stardikapitali idee elluviimiseks. Kandideerimine inkubaatorisse on avatud kuni 31. märtsi südaööni.

NULA inkubaatori käivitasid 2016. aastal Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) ja Heateo Sihtasutus eesmärgiga leida uuenduslikke lahendusi teravatele probleemidele Eesti ühiskonnas. Aastate jooksul on inkubaatoris osalenud 61 algatust, nende seas näiteks Vaikuseminutid, Topsiring, Tugitakso, Asendusõpetajate süsteem, Jututaja, Kõnnime Koos, Digiõps.

Lisa kommentaar

Email again: