Kommenteeri

NULA inspiratsiooniõhtud jäävad planeeritud kujul ära

Seoses COVID-19 viiruse levikuga jäävad ära tänaseks Tallinnasse Telliskivi loomelinnakusse ning 18. märtsiks Narva Kolledžisse planeeritud NULA inspiratsiooniõhtud. Inkubaatorisse ideede esitamine on jätkuvalt avatud, uudseid lahendusi ühiskondlikele probleemidele saab esitada kuni 23. märtsini.
„Inspiratsiooniõhtud on olnud alati väga oluline osa NULAst, sest just seal on innustavaid esinejaid kuulates ja teiste ärksate inimestega kohtudes tekkinud igal aastal nii mõnigi idee, mis on hiljem inkubaatoris toimiva lahenduseni arendatud. Aga oleme veendunud, et hetkeseisu arvestades on parim otsus kõigi osalejate ja esinejate tervise huvides see üritus ära jätta,“ ütles NULA inkubaatori projektijuht Agnes Miidla.

Inspiratsiooniõhtu korraldajad tegutsevad selle nimel, et kõigil huvilistel oleks siiski tervist säästval moel võimalik inspiratsiooniõhtutele planeeritud esinejate kogemustest osa saada. Kõige uuema infoga kursis olemiseks palume jälgida NULA inkubaatori Facebooki-lehte.

NULA inkubaatori käivitasid 2016. aastal Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK) ja Heateo Sihtasutus eesmärgiga leida uuenduslikke lahendusi teravatele probleemidele Eesti ühiskonnas. Inkubaatorisse oodatakse lahendusi, mis võivad olla seotud perede toimetuleku, hariduse, eakate elukvaliteedi, keskkonna, vaimse tervise või mõne muu kriitilise probleemiga.

Lisainfo:

Agnes Miidla
Heateo Sihtasutuse projektijuht
agnes@heategu.ee, 516 0758

Mariliis Saaret
Kodanikuühiskonna Sihtkapitali koordinaator
mariliis@kysk.ee, 5667 0244

Lisa kommentaar

Email again: