Kommenteeri

NULA PODCAST: Helge Kool küsib noorte käest, kuidas neil päriselt läheb

NULA Podcastide sari alustab uue hooajaga. Podcasti „Mis on pildil valesti?“ esimesteks saatekülalisteks on NULA Inkubaatori projektijuht Agnes Kangur ning NULA vilistlane Helge Kool asutaja Kersti Peenema. Agnes annab ülevaate NULA Inkubaatorist ja Kersti räägib, milline algatus on Helge Kool ning kuidas NULA Inkubaator just neile abiks oli. Podcasti juhib Rasmus Kagge.


Helge Kool aitab algatada koolielus andmepõhiseid muudatusi, mis võimaldab kooli tugispetsialistidel vähendada õpilaste läbipõlemist. Nad uurivad anonüümsete küsimustike kaudu milline on noorte vaimne tervis ning stressitase.

Saates saab teada, milline on olnud Helge Kooli NULA Inkubaatori teekond, kuidas nad külma vette visati ja mugavustsoonist välja toodi. Lisaks sellele teeb NULA Inkubaatori projektijuht Agnes Kangur puust ja punaselt selgeks, kuidas NULAsse kandideerida saab.


Head ideed saavad NULAga teoks


Delfi ja NULA podcastis „Mis on pildil valesti?“ arutletakse sotsiaalse ettevõtluse teemadel, uuritakse, kuidas meie kodanikena saaksime ise ühiskonda paremaks muuta. Ühtlasi tutvustatakse põnevaid lugusid inimestest ja ettevõtmistest, kes on juba teinud suuri samme ühiskonna tervenemiseks, ning uuritakse, kuidas nad on selleni jõudnud. Lisaks sellele, et kaardistada, mis on meie ühiskonnas valesti, on saatesarja eesmärk anda julgustust ja ideid meid ümbritsev pilt ehk ühiskond positiivsemaks muuta.

Saatekülalised on oma teekonnal läbinud sotsiaalsete algatuste inkubaatori NULA, mis alustas sel aastal juba oma seitsmendat hooaega. Praegu on NULA inkubaatoril käimas uute ideede kogumisvoor, kus hea algatuse jaoks saab suisa 25 000 eurot stardiraha. Loe selle kohta rohkem siit!

Lisa kommentaar

Email again: