Kommenteeri

NULA PODCAST: Nutikas lahendus viib praktikandi talendi kokku seda vajava ettevõttega

Praktikapakkumiste portaal Infinder ühendab Eestis ettevõtted ja praktikandid – idee midagi sellist arendada tuli aga elust enesest. "Vajadust sellise lahenduse järgi tundsime juba mitmeid aastaid tagasi tudengina. Ideeni see ise luua jõudsime 2020. aasta sügisel Mektory Tuleviku linna häkatonil osaledes: lõime esimene prototüübi ja testisime seda üliõpilaste ning mentorite peal. Veendusime järjest enam probleemi tõsiduses ja lahenduse vajaduses," kommenteeris Infinderi looja Teele Karro.

Infinder toimib järgmiselt - ettevõte ja praktikant sisestavad oma soovi. Infinder leiab kattuvused ja näitab neid kuulutusi osapooltele. Kasutajatel on võimalik töölaual näha oma kuulutuse seisu, vaatamisi ning oma soovile vastavaid pakkumisi. Praktikantidel on võimalik endale sobiv praktikapakkumine meeldivaks märkida ja nii ettevõttele oma huvist märku anda. Ettevõttel on võimalik alustada sobiva kandidaadiga vestlust ning kontakt ongi loodud.

Tulevikus plaanitakse juurde lisada erinevate isiksusetüüpide ja oskustega seotud testide tegemise võimalused. Samuti on oodata ingliskeelset versiooni ning väljaspool Eestit asuvaid praktikakohti.
Infinderi tiim töötab selle nimel, et õige üliõpilane leiaks õige ettevõtte mugavalt ja kiirelt ning praktikast tunneksid rõõmu mõlemad osapooled. Vaata rohkem Infinder.ee!

Kui ka Sina soovid mõnda probleemi lahendada, siis saada oma taotlus NULA inkubaatorisse, uue ideede taotlusvoor kestab kuni 1.aprill. Rohkem infot nula.ee

Lisa kommentaar

Email again: