Kommenteeri

NULA x Sigrid Petoffer: mäng on kõige tähtsam

NULA podcasti “Kas viga näed laita?” neljandas osas vestleme Sigrid Petofferiga, kes on üle 30 aasta tegelenud laste, nende turvalisuse ja vanemate toimetulekuga – vanemliku hooleta lastest, lapsendaja- ja hooldusperedest kuni vägivaldsete isade mustrite murdmiseni. Saates püüame leida vastust küsimusele, kuidas olla hea lapsevanem.

“Mäng on kõige tähtsam. See õpetab suhtlemist, olukordade lahendamist, loovust, lõdvestab, see toob rõõmu. Midagi ei too rohkem rõõmu kui see, et sa saad lastega koos mängida,” ütleb ta.

Saates (Spotify, Apple Podcasts) räägime:

  • Millest lapsed unistavad ja mida kardavad

  • Kuidas vanemana ellu jääda

  • Miks on (lastega) mängimine nii tähtis

  • Kuidas head eeskuju anda

  • Nutimaailma ohtudest

  • Millest isad rõõmu tunnevad

Saatejuht on NULA inkubaatori projektijuht Karin Kruup. 

Pikemalt loe Pere ja Kodu veebist

Sigrid Petoffer on perede koolitaja ja nõustaja ning Tallinna lastekodu peretoe koordinaator. Ta on Haiba lastekodu asutaja, MTÜ Oma pere üks asutajatest ning MTÜ-s Vaiter “Hoolivad isad” programmi maaletooja. Sigrid on pälvinud “Aasta vägivallaennetaja 2020” tiitli. Ta on ka ise ema ja vanaema.

Kui oled ise kokku puutunud mõne ühiskondliku probleemiga ja sul juba on või tekkis Sigrid Petofferit kuulates idee mõnest uudsest lahendusest, mille peaks kindlasti Eestis ära tegema, siis esita oma idee NULA inkubaatorisse. Tähtaeg on 30. aprill!Lisa kommentaar

Email again: