Kommenteeri

Vahehindamise järel jätkavad NULA inkubaatoris kõik üheksa algatust

NULA inkubaatori hindajad kohtusid 21. juunil kõigi meeskondadega ja pärast esitlusi otsustasid, et inkubaatori teises osas saavad jätkata kõik üheksa vahehindamisel osalenud algatust: Arusaamise Agentuur, Digiõps, Kooliratas, Leluelu, myBabycare, Noorte Vabamu NoVa, Om Nom, ReStailit ja Tuksu teise südames.

NULA projektijuht Agnes Kangur märkis, et kõik meeskonnad ja nende lahendused olid senise kahe kuu jooksul suurte sammudega edasi arenenud. "Plaanid on suured ja hea hoog on sees, nii et inkubaatori teisest osast on eranditult kõigile tiimidele kindlasti palju kasu,” lisas Miidla.

Vahehindamise järel täies koosseisus jätkamine on NULA inkubaatoris erandlik, varasemate hooaegade jooksul on seda juhtunud vaid ühel korral. Inkubaatori programmi teine osa keskendub juba peaaegu välja arendatud lahenduse mõju hindamise, kommunikatsiooni ja rahastuse kaasamise teemadele. Inkubaatori lõpus on võimalik kõigil osalejatel kandideerida Kodanikuühiskonna Sihtkapitali poolt välja pandud 3 x 25 000eurosele starditoetusele. 

NULA inkubaatori kutsusid 2016. aastal ellu Kodanikuühiskonna Sihtkapital koostöös Heateo Sihtasutusega ning seitsme hooaja jooksul on inkubaatorisse esitatud üle 500 idee mõne ühiskondlikult olulise probleemi lahendamiseks. Inkubaatorist on välja kasvanud mitmed tuntud algatused, teiste seas Vaikuseminutid, Asendusõpetajate programm, Köömen, Jututaja ja KideoCall.

Lisa kommentaar

Email again: