Filtreeri postitusi

NULA PODCAST: E-lapsehoidja annab kodust töötavale vanemale vähemalt tund aega rahu

KideoCall on paindliku lapsehoiuteenus, kus lapsevanem saab võtta ajaakna iseendale. Laps saab samal ajal pühendunud mängukaaslase, kes lähtub konkreetsest lapsest ja ta huvidest, pakub aktiivset tegevust ning suhtlusvõimalust. Tänaseks on loodud toimiv platvorm, mille taga on lastega töötavate spetsialistide võrgustik. KideoCall on viinud läbi ligi 400 e-hoidu.

NULA PODCAST: Nutikas lahendus viib praktikandi talendi kokku seda vajava ettevõttega

Praktikapakkumiste portaal Infinder ühendab Eestis ettevõtted ja praktikandid – idee midagi sellist arendada tuli aga elust enesest. "Vajadust sellise lahenduse järgi tundsime juba mitmeid aastaid tagasi tudengina. Ideeni see ise luua jõudsime 2020. aasta sügisel Mektory Tuleviku linna häkatonil osaledes: lõime esimene prototüübi ja testisime seda üliõpilaste ning mentorite peal. Veendusime järjest enam probleemi tõsiduses ja lahenduse vajaduses," kommenteeris Infinderi looja Teele Karro.

NULA PODCAST | "Kõnnime koos" juhitud grupid innustavad laiskusest võitu saama ja õue jalutama minema

Delfi ja NULA podcasti "Mis on pildil valesti" seekordsed külalised on MTÜ Kõnnime koos asutajaliikmed ja idee algatajad Katre Savi, Maarja Randväli ja Piret Loomets. Küll käiakse koos grupis kõndimas, küll saab olla kõndimiskaaslastega suhtluses ka teises linnas läbi kõrvaklappide. "Esimese sammu tegemine on alati raske, aga kui tead, et kolm inimest tulevad veel alguspunkti, siis see motiveerib kohale minema," selgitab üks eestvedajatest.

NULA PODCAST | Vaikuseminutid aitavad praeguses kaoses meelerahu leida

Podcasti "Mis on pildil valesti?" saatekülaliseks MTÜ Vaikuseminutid meeskond: stuudios on nende juhatuse liige Malle Rajangu, meditsiini valdkonnas tegutsev Marje Everst ning pereõde Kareth Korol. Nad räägivad viisidest, kuidas saab vaimse tervise kriisi vältida, tegeledes sellega ennetavalt. Podcasti juhib Rasmus Kagge. Head kuulamist!

Arhiiv