Filtreeri postitusi

NULA PODCAST: Helge Kool küsib noorte käest, kuidas neil päriselt läheb

NULA Podcastide sari alustab uue hooajaga. Podcasti „Mis on pildil valesti?“ esimesteks saatekülalisteks on NULA Inkubaatori projektijuht Agnes Kangur ning NULA vilistlane Helge Kool asutaja Kersti Peenema. Agnes annab ülevaate NULA Inkubaatorist ja Kersti räägib, milline algatus on Helge Kool ning kuidas NULA Inkubaator just neile abiks oli. Podcasti juhib Rasmus Kagge.


NULA PODCAST: E-lapsehoidja annab kodust töötavale vanemale vähemalt tund aega rahu

KideoCall on paindliku lapsehoiuteenus, kus lapsevanem saab võtta ajaakna iseendale. Laps saab samal ajal pühendunud mängukaaslase, kes lähtub konkreetsest lapsest ja ta huvidest, pakub aktiivset tegevust ning suhtlusvõimalust. Tänaseks on loodud toimiv platvorm, mille taga on lastega töötavate spetsialistide võrgustik. KideoCall on viinud läbi ligi 400 e-hoidu.

NULA PODCAST: Nutikas lahendus viib praktikandi talendi kokku seda vajava ettevõttega

Praktikapakkumiste portaal Infinder ühendab Eestis ettevõtted ja praktikandid – idee midagi sellist arendada tuli aga elust enesest. "Vajadust sellise lahenduse järgi tundsime juba mitmeid aastaid tagasi tudengina. Ideeni see ise luua jõudsime 2020. aasta sügisel Mektory Tuleviku linna häkatonil osaledes: lõime esimene prototüübi ja testisime seda üliõpilaste ning mentorite peal. Veendusime järjest enam probleemi tõsiduses ja lahenduse vajaduses," kommenteeris Infinderi looja Teele Karro.

Arhiiv