Kommenteeri

Mentorid, kes usuvad uutesse lahendustesse!

Esimesed mentorid, kes pakuvad tuge konkursile jõudvatele ideedele on selgunud ja see nimekiri täieneb pidevalt! Need inimesed on aastate jooksul teinud väga ägedaid tegusid nii ärimaailmas kui ka vabasektoris. 
Mentorite valikul oleme lähtunud konkursi eesmärgist - lahendada olemasolevaid ühiskondlike probleeme uuenduslike lahenduste läbi.  Me usume, et parima tulemuseni jõuab, kui tuua ärimaailm vabasektorile lähemale.  Kui sa veel pole kindel, kas tasub inkubaatorisse kandideerida, siis need nimed peaksid julgust andma küll.

Priit Mikelsaar tegutseb peamiselt ettevõtjana öko-valdkonnas. Ta on seotud firmadega Biomarket, La Muu ja PagarVõtaks!. Priit on ka üks Uuskasutuskeskuse asutajatest ning Heateo SA nõukogu liige. Inspiratsioonipäevadel esinedes ütles Priit, et üks olulisemaid asju midagi uut tehes on uurida sarnaseid näiteid maailmast. Ei ole mõtet leiutada jalgratast ja teha samu vigu nagu esimene katsetaja.

Ethel Voites ja Kei Karlson on GoWorkaBiti loojad ja on tänaseks omal nahal läbi elanud nii läbipõlemise kui ka esimesed suuremad õnnestumised koostöölepete näol. Nende kogemusest on ühel alustaval algatusel väga palju õppida. 

Katriin Jüriska on tänane Uuskasutuskeskuse tegevjuht, kes on muuhulgas toonud Uuskasutuskeskuse läbi pankroti. Täna on nad Eesti kõige edukam sotsiaalne ettevõte. Loe Katriinist pikemat lugu siit. 

Lisaks pakuvad mentorina tuge multitalent Armin Kõomägi, Swedbanki privaatpanganduse juht Gunnar Toomemets, Maarja Pehk ja mitmed teised võimekad tegijad. Hoia silm meie Facebooki lehel peal ja ole kursis viimaste uudistega!

Ideekirjeldusi ootame hiljemalt 2. maiks kell 23.59 digitaalselt allkirjastatuna aadressil kysk@kysk.ee või posti teel või ise kohale tuues aadressil SA Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Toompuiestee 33a, Tallinn 10149. Vaata kandideerimisest rohkem siit.
Lisa kommentaar

Email again: